domio.ma

Gemeubeld Appartement in Rabat met Uitstekende Locatie

Rabat
5 500 MAD
≈ 509 €
76 MAD/m²
/maand
2 Kamers
72.0
1 Badkamers
4 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder.

Marktinzicht

29% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 76 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
5 500 MAD
≈ 509 €
Oppervlakte 72.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Verdieping 4
Locatie Rabat
Referentie DOM-07526
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07526
Bekeken 36
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)