domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Prachtig Duplex Appartement te Huur in Rabat

Rabat
21 000 MAD
≈ 1 944 €
105 MAD/m²
/maand
Kamers
200.0
Badkamers

Over deze woning

Te huur, een schitterend duplex appartement gelegen op de bovenste verdieping van een beveiligd gebouw met alle voorzieningen. De eerste helft van het duplex bestaat uit een dubbele woonkamer, een eetgedeelte en een gezellige haard, met toegang tot een terras dat een prachtig uitzicht biedt. Aangrenzend aan de volledig uitgeruste keuken is er een dienstenkamer en een wasruimte. De tweede helft van het duplex heeft een master suite met eigen terras, inloopkast en een complete badkamer, plus twee andere slaapkamers met een gedeelde badkamer met Italiaanse douche. Het duplex heeft naast de hoofdentree ook een aparte dienstingang en beschikt in de kelder over een parkeerplaats van 14 m².

Marktinzicht

Op het wijkgemiddelde
Dit pand 105 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
21 000 MAD
≈ 1 944 €
Oppervlakte 200.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08000
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08000
Bekeken 47
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)