domio.ma

Gemeubeld Appartement met Dubbel Salon in Rabat

Rabat
19 000 MAD
≈ 1 759 €
138 MAD/m²
/maand
Kamers
138.0
Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit appartement op de 5e verdieping beschikt over een dubbel salon, 2 badkamers, een keuken, een open haard en airconditioning. Het meubilair kan worden aangepast aan de wensen van de huurder.

Marktinzicht

29% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 138 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
19 000 MAD
≈ 1 759 €
Oppervlakte 138.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08124
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08124
Bekeken 53
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)