domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Appartement met Centrale Verwarming in Rabat

Rabat
13 000 MAD
≈ 1 204 €
76 MAD/m²
/maand
3 Kamers
171.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit appartement biedt een comfortabele woonruimte met een dubbele woonkamer, centrale verwarming en een volledig uitgeruste keuken. Geniet van veiligheid en gemak met een lift en parkeermogelijkheden.

Marktinzicht

29% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 76 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
13 000 MAD
≈ 1 204 €
Oppervlakte 171.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-08220
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08220
Bekeken 61
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)