domio.ma

Gemeubeld Appartement met Balkon en Garage in Rabat

Rabat
25 000 MAD
≈ 2 315 €
116 MAD/m²
/maand
3 Kamers
216.0
2 Badkamers
4 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit gemeubelde appartement ligt in een beveiligde residentie op de vierde verdieping, met prachtig uitzicht en veel zonlicht. Het appartement heeft een ruime woonkamer met een open haard en een balkon, perfect voor ontspanning.

Marktinzicht

9% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 116 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
25 000 MAD
≈ 2 315 €
Oppervlakte 216.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Verdieping 4
Locatie Rabat
Referentie DOM-08377
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08377
Bekeken 49
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)