domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Nieuw Appartement in Beveiligde Residentie Rabat

Rabat
6 000 MAD
≈ 556 €
65 MAD/m²
/maand
2 Kamers
92.0
1 Badkamers

Over deze woning

Mooi, zonnig appartement in een beveiligde en afgesloten residentie met een prachtig gemeenschappelijk tuin, inclusief garage.

Marktinzicht

39% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 65 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
6 000 MAD
≈ 556 €
Oppervlakte 92.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-08522
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08522
Bekeken 56
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)