domio.ma

Mooi Appartement in Beveiligde Residentie Rabat

Rabat
5 500 MAD
≈ 509 €
52 MAD/m²
/maand
2 Kamers
105.0
Badkamers
4 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie. Dit aantrekkelijke appartement is perfect gelegen in een afgesloten en beveiligde residentie, met handige voorzieningen en een balkon voor ontspanning.

Marktinzicht

51% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 52 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
5 500 MAD
≈ 509 €
Oppervlakte 105.0 m²
Kamers 2
Badkamers
Verdieping 4
Locatie Rabat
Referentie DOM-08623
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08623
Bekeken 53
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)