domio.ma

Luxueus Appartement met Terras in Rabat

Rabat
15 000 MAD
≈ 1 389 €
108 MAD/m²
/maand
3 Kamers
139.0
2 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit stijlvolle appartement op de 2e verdieping van een nieuw, beveiligd gebouw is ingericht volgens de pure Marokkaanse traditie en biedt alle moderne voorzieningen, inclusief een garage en een prachtig terras.

Marktinzicht

Op het wijkgemiddelde
Dit pand 108 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
15 000 MAD
≈ 1 389 €
Oppervlakte 139.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Verdieping 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-08689
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08689
Bekeken 55
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)