domio.ma

Furnished Apartment with Terrace in Rabat

Rabat
19 000 MAD
≈ 1 759 €
92 MAD/m²
/maand
3 Kamers
206.0
2 Badkamers
3 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Zeer mooi appartement, goed gelegen op de bovenste verdieping, met dubbele salons die uitkomen op een terras, een ouderlijke suite met dressing en badkamer, 2 slaapkamers, een gasten-washok, een aparte badkamer en een ruime keuken met bijkeuken.

Marktinzicht

14% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 92 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
19 000 MAD
≈ 1 759 €
Oppervlakte 206.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Verdieping 3
Locatie Rabat
Referentie DOM-08716
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08716
Bekeken 58
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)