domio.ma

Stijlvol gemeubileerd appartement met terras in Rabat

Rabat
7 500 MAD
≈ 694 €
91 MAD/m²
/maand
1 Kamers
82.0
1 Badkamers

Over deze woning

Dit mooie appartement op de begane grond beschikt over een uitnodigende entree, een eetgedeelte, een gezellige woonkamer, een gastentoilet, een slaapkamer en een badkamer. Geniet van de buitenlucht op de ruime terras en ontspan in een rustige omgeving.

Marktinzicht

15% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 91 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
7 500 MAD
≈ 694 €
Oppervlakte 82.0 m²
Kamers 1
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-08729
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08729
Bekeken 59
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)