domio.ma

Appartement te huur in Agdal

Agdal, Rabat
14 000 MAD
≈ 1 296 €
70 MAD/m²
/maand
1 Kamers
200.0
200 Badkamers

Over deze woning

Dit ruime appartement in het hart van Agdal biedt een moderne levensstijl met veel comfort. Met 200 m2 aan woonruimte en 1 kamer is dit de perfecte plek voor zowel alleenstaanden als koppels. Geniet van de nabijheid van winkels, restaurants en openbaar vervoer. Ideaal voor wie op zoek is naar een combinatie van luxe en gemak in Rabat.

Marktinzicht

39% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 70 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
14 000 MAD
≈ 1 296 €
Oppervlakte 200.0 m²
Kamers 1
Badkamers 200
Locatie Rabat
Referentie DOM-01512
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-01512
Bekeken 76
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)