domio.ma

Appartement te huur in Agdal

Agdal, Rabat
8 500 MAD
≈ 787 €
113 MAD/m²
/maand
2 Kamers
75.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit appartement te huur in Agdal is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar comfortabele en centraal gelegen woonruimte. Het beschikt over een open keuken die uitkijkt op een binnenplaats en biedt toegang tot een balkon. Daarnaast heeft het gebouw een privégarage en een lift, wat het verplaatsen tussen de verdiepingen vergemakkelijkt. Dit appartement stelt huurders in staat om volop te genieten van de prachtige omgeving van de stad en de nabijgelegen voorzieningen, zoals het centrum van Rabat met diverse winkels en belangrijke toeristische attracties zoals het Marokkaans Nationaal Museum en het Mohammed VI Cultureel Centrum. Kortom, dit appartement is de perfecte gelegenheid om een rustige maar dynamische plek in Agdal te vinden die voldoet aan de verwachtingen van veeleisende klanten. Dankzij de vele voorzieningen is het zowel aantrekkelijk voor korte als lange termijn verhuur. Dit Agdal appartement wordt zeker uw beste keuze!

Marktinzicht

Op het wijkgemiddelde
Dit pand 113 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
8 500 MAD
≈ 787 €
Oppervlakte 75.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-02562
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-02562
Bekeken 77
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)