domio.ma

Appartement te huur in Rabat Agdal, volledig gemeubileerd

Agdal, Rabat
17 500 MAD
≈ 1 620 €
97 MAD/m²
/maand
3 Kamers
180.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit volledig gemeubileerde appartement in Rabat Agdal, naast het Lycée Descartes, biedt 24/7 beveiliging, een moderne keuken, en een balkon met uitzicht. Geniet van het comfort van airconditioning en een garage, perfect voor een rustig leven in de stad.

Marktinzicht

16% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 97 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
17 500 MAD
≈ 1 620 €
Oppervlakte 180.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-03683
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03683
Bekeken 80
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)