domio.ma

Te huur appartement in Rabat Agdal met balkon

Agdal, Rabat
9 500 MAD
≈ 880 €
81 MAD/m²
/maand
3 Kamers
117.0
1 Badkamers

Over deze woning

In het hart van Rabat Agdal bieden we een prachtig appartement aan op de derde verdieping. Dit ruime appartement heeft een balkon en is voorzien van een garage en een lift. Geniet van het comfort en de handige ligging in deze levendige buurt. De huurprijs bedraagt 9500 MAD per maand.

Marktinzicht

30% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 81 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
9 500 MAD
≈ 880 €
Oppervlakte 117.0 m²
Kamers 3
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-04111
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04111
Bekeken 65
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)