domio.ma

Appartement te huur in Rabat Agdal

Agdal, Rabat
6 200 MAD
≈ 574 €
65 MAD/m²
/maand
2 Kamers
96.0
1 Badkamers

Over deze woning

Dit moderne appartement op de tweede verdieping biedt comfort en gemak met een lift en een garage. Geniet van een gezellige woonkamer, eetruimte en een goed uitgeruste keuken. Perfect voor wie centraal en stijlvol wil wonen.

Marktinzicht

44% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 65 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Kenmerken

Garage
Lift

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Huren
Prijs
6 200 MAD
≈ 574 €
Oppervlakte 96.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-04115
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04115
Bekeken 75
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)