domio.ma

Te Huur Restaurant in Rabat Agdal REF 3198

Agdal, Rabat
37 000 MAD
≈ 3 426 €
285 MAD/m²
/maand
Kamers
130.0
Badkamers

Over deze woning

AYKANA vastgoedagentschappen biedt een restaurant te huur aan in het hart van Agdal. Dit restaurant heeft een oppervlakte van 130 m² op de begane grond en 50 m² op de mezzanine. Prijs: 37.000 Dhs. Neem gerust contact op met uw vastgoedagent bij AYKANA in Rabat.

Marktinzicht

148% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 285 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Kenmerken

Centrale locatie

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Huren
Prijs
37 000 MAD
≈ 3 426 €
Oppervlakte 130.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-05313
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05313
Bekeken 77
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)