domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Appartement te huur met 2 terrassen in Rabat

Agdal, Rabat
15 000 MAD
≈ 1 389 €
69 MAD/m²
/maand
4 Kamers
216.0
2 Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Dit appartement op de eerste verdieping biedt een comfortabele leefruimte met twee terrassen. Geniet van de moderne gemakken zoals een volledig uitgeruste keuken en airconditioning. Perfect voor wie zoekt naar rust en gemak in het hart van Rabat.

Marktinzicht

40% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 69 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
15 000 MAD
≈ 1 389 €
Oppervlakte 216.0 m²
Kamers 4
Badkamers 2
Verdieping 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-05471
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05471
Bekeken 69
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)