domio.ma

Kantoorappartement te huur in Rabat

Agdal, Rabat
16 500 MAD
≈ 1 528 €
118 MAD/m²
/maand
3 Kamers
140.0
2 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie over dit appartement, beschikbaar vanaf 1 maart 2021, gelegen op de eerste verdieping.

Marktinzicht

3% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 118 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
16 500 MAD
≈ 1 528 €
Oppervlakte 140.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Verdieping 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-06231
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-06231
Bekeken 75
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)