domio.ma

Appartement in Hoog Agdal met Balkon

Agdal, Rabat
8 800 MAD
≈ 815 €
73 MAD/m²
/maand
3 Kamers
120.0
2 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Dit goed gelegen appartement in het hoge Agdal biedt comfort en ruimte met een aantrekkelijk balkon en uitstekende beveiliging.

Marktinzicht

37% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 73 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
8 800 MAD
≈ 815 €
Oppervlakte 120.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Verdieping 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-06911
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-06911
Bekeken 66
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)