domio.ma

Gemeubeld Appartement te Huren in Rabat

Agdal, Rabat
20 000 MAD
≈ 1 852 €
129 MAD/m²
/maand
3 Kamers
155.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit functionele en gezellige gemeubelde appartement biedt een open woonkamer met een gezellige open haard. Perfect voor comfortabel wonen.

Marktinzicht

12% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 129 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
20 000 MAD
≈ 1 852 €
Oppervlakte 155.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-07274
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07274
Bekeken 68
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)