domio.ma

Furnished Apartment in Central Rabat

Agdal, Rabat
13 000 MAD
≈ 1 204 €
137 MAD/m²
/maand
2 Kamers
95.0
2 Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit functionele, goed gelegen appartement is ingericht en heeft een moderne keuken.

Marktinzicht

19% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 137 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
13 000 MAD
≈ 1 204 €
Oppervlakte 95.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-07308
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07308
Bekeken 63
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)