domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Appartement te Huur in Rabat met Moderne Voorzieningen

Agdal, Rabat
8 500 MAD
≈ 787 €
74 MAD/m²
/maand
2 Kamers
115.0
Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie over dit mooie appartement in Rabat, perfect voor een comfortabele levensstijl.

Marktinzicht

36% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 74 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
8 500 MAD
≈ 787 €
Oppervlakte 115.0 m²
Kamers 2
Badkamers
Verdieping 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-07658
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07658
Bekeken 82
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)