domio.ma

Appartement met Garage en Centrale Locatie in Rabat

Agdal, Rabat
10 000 MAD
≈ 926 €
87 MAD/m²
/maand
2 Kamers
115.0
Badkamers

Over deze woning

Dit appartement op de tweede verdieping is ideaal gelegen in het populaire Haut Agdal. Het beschikt over een ruime salon, twee slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken, een badkamer en een aparte wastafel. Geniet van het gemak van een garageplek.

Marktinzicht

24% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 87 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
10 000 MAD
≈ 926 €
Oppervlakte 115.0 m²
Kamers 2
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-07744
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07744
Bekeken 77
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)