domio.ma

Mooi Appartement met Garage in Rabat

Agdal, Rabat
17 000 MAD
≈ 1 574 €
74 MAD/m²
/maand
3 Kamers
230.0
Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Dit mooie appartement op de eerste verdieping biedt veel ruimte en comfort, ideaal voor een gezin. Geniet van een handige garage en een praktische wasruimte.

Marktinzicht

36% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 74 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Kenmerken

Garage
Wasruimte

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Huren
Prijs
17 000 MAD
≈ 1 574 €
Oppervlakte 230.0 m²
Kamers 3
Badkamers
Verdieping 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-08402
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08402
Bekeken 82
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)