Huren
Gemeubeld appartement te huur in Rabat
Agdal, Rabat
7 000 MAD
≈ 648 €
127 MAD/m²
/maand
1
Kamers
55.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie over deze prachtige gemeubelde woning in het hart van Rabat.
Marktinzicht
10% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
127 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
115 MAD/m²/mnd
Gem. stad
107 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
115
115
Wijken in Rabat
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Hassan | 106 | 128 |
| Hay Riad | 114 | 252 |
| Agdal | 115 | 590 |
| Souissi | 118 | 177 |
Prijs
7 000 MAD
≈ 648 €
Oppervlakte
55.0 m²
Kamers
1
Badkamers
Locatie
Rabat
Referentie
DOM-08862
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-08862
Bekeken
104
Gepubliceerd op
21/02/2026