domio.ma

Appartement te huur in Rabat-Hassan, volledig gemeubileerd

Hassan, Rabat
7 000 MAD
≈ 648 €
113 MAD/m²
/maand
1 Kamers
62.0
1 Badkamers

Over deze woning

Dit appartement in Rabat-Hassan is volledig gemeubileerd en beschikt over een balkon. Geniet van een comfortabele levensstijl in deze centrale locatie.

Marktinzicht

7% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 113 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 106 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
106 106

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Kenmerken

Gemeubileerd
Balkon

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Huren
Prijs
7 000 MAD
≈ 648 €
Oppervlakte 62.0 m²
Kamers 1
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-04217
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04217
Bekeken 88
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)