domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Gemeubeld appartement in het hart van Rabat

Hassan, Rabat
7 000 MAD
≈ 648 €
88 MAD/m²
/maand
1 Kamers
80.0
1 Badkamers

Over deze woning

Dit prachtige appartement biedt een stijlvolle woonkamer, een comfortabele eetruimte, een moderne keuken en een nette badkamer. Perfect gelegen in een rustige buurt met uitstekende beveiliging.

Marktinzicht

17% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 88 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 106 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
106 106

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
7 000 MAD
≈ 648 €
Oppervlakte 80.0 m²
Kamers 1
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-08536
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08536
Bekeken 89
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)