domio.ma

Nieuw Appartement in Beveiligde Residentie Rabat

Hay Riad, Rabat
12 000 MAD
≈ 1 111 €
77 MAD/m²
/maand
3 Kamers
155.0
2 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie over dit mooie appartement in een beveiligde residentie met tuin, voorzien van 3 slaapkamers, 2 salons, en luxe voorzieningen.

Marktinzicht

32% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 77 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
12 000 MAD
≈ 1 111 €
Oppervlakte 155.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Verdieping 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-05719
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05719
Bekeken 77
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)