domio.ma

Modern Appartement in Hart van Hay Riad

Hay Riad, Rabat
16 500 MAD
≈ 1 528 €
80 MAD/m²
/maand
3 Kamers
205.0
Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Prachtig modern appartement in het centrum van Hay Riad, dicht bij alle voorzieningen, licht en ruim, zonder directe buren.

Marktinzicht

30% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 80 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
16 500 MAD
≈ 1 528 €
Oppervlakte 205.0 m²
Kamers 3
Badkamers
Verdieping 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-07348
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07348
Bekeken 85
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)