domio.ma

Gemeubeld Appartement in het Hart van Hay Riad

Hay Riad, Rabat
16 000 MAD
≈ 1 481 €
144 MAD/m²
/maand
3 Kamers
111.0
Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit prachtige appartement is ideaal gelegen in het centrum van Hay Riad, met een ruime Amerikaanse keuken en garage.

Marktinzicht

27% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 144 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Kenmerken

Garage

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Huren
Prijs
16 000 MAD
≈ 1 481 €
Oppervlakte 111.0 m²
Kamers 3
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08770
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08770
Bekeken 90
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)