domio.ma

Appartement Te Huur in Prestigieuze Wijk van Rabat

Souissi, Rabat
22 000 MAD
≈ 2 037 €
142 MAD/m²
/maand
2 Kamers
155.0
2 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Contacteer de adverteerder. Dit prachtige appartement van 155 m², gelegen op de tweede verdieping, is nooit bewoond geweest en biedt een unieke woonervaring. De beveiligde residentie 24/24, gelegen in een rustige groene zone, is ontworpen rond verschillende groene eilanden en wandelpaden. Het appartement heeft twee gevels zonder inkijk en grote, glazen terrassen met harmonica-ontwerp. Het combineert elegantie, comfort en privacy.

Marktinzicht

20% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 142 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 118 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
116 118

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
22 000 MAD
≈ 2 037 €
Oppervlakte 155.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-01206
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-01206
Bekeken 100
Gepubliceerd op 15/02/2026
Vergelijken (0)