domio.ma

Modern appartement in premium locatie

Souissi, Rabat
13 000 MAD
≈ 1 204 €
97 MAD/m²
/maand
2 Kamers
134.0
2 Badkamers

Over deze woning

ABI CAPITAL biedt te huur een gemeubileerd appartement aan, perfect gelegen in Jnane Souissi, Rabat. Op de begane grond beschikt het appartement over een ruime woonkamer, 2 badkamers en een groot terras. Het appartement heeft moderne voorzieningen en ligt dicht bij openbare instellingen, op slechts 10 minuten met de auto van verschillende ambassades, de Royal Golf en meerdere Franse scholen. De wijk Jnane Souissi is een opkomend gebied met veel recente bouwprojecten. Het appartement ligt dichtbij het nieuwe winkelcentrum Ryad Square, dat in enkele minuten te voet bereikbaar is. De wijk is goed bereikbaar via de Rocade. Agency kosten zijn 1 maand huur exclusief.

Marktinzicht

18% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 97 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 118 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
116 118

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
13 000 MAD
≈ 1 204 €
Oppervlakte 134.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-04461
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

rue beni meskine, Rabat

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04461
Bekeken 80
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)