domio.ma

Gemeubeld Appartement met Terras in Souissi

Souissi, Rabat
20 000 MAD
≈ 1 852 €
119 MAD/m²
/maand
3 Kamers
168.0
2 Badkamers
4 Verdieping

Over deze woning

Te huur, een prachtig gemeubeld appartement in een groene, rustige en veilige residentie in het hart van Souissi. Dit goed ingedeelde en zonnige appartement beschikt over een ruime woonkamer met een gezellige open haard en een mooie, bruikbare terras. De uitgeruste keuken en centrale airconditioning maken het compleet. Inclusief 2 ondergrondse parkeerplaatsen.

Marktinzicht

Op het wijkgemiddelde
Dit pand 119 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 118 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
116 118

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
20 000 MAD
≈ 1 852 €
Oppervlakte 168.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Verdieping 4
Locatie Rabat
Referentie DOM-07890
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07890
Bekeken 87
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)