domio.ma

Appartement met tuin in Mnar (Tanger)

Tanger
8 000 MAD
≈ 741 €
80 MAD/m²
/maand
3 Kamers
100.0
1 Badkamers

Over deze woning

Dit prachtige appartement in Mnar, Tanger, biedt een rustige en zonnige omgeving, met een mooi aangelegde tuin en een privé-ingang. Het is volledig gemeubileerd en verkeert in uitstekende staat, met een dubbele gevel en fibre optique voor snelle internetverbinding. Geniet van de rust zonder directe buren en profiteer van de nabijheid van alle voorzieningen.

Marktinzicht

23% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 80 MAD/m²/mnd
Gem. stad 104 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
104 117

Wijken in Tanger

Over MAD/m²/mnd woningen
Mesnana 73 8
Achakar 79 6
Boukhalef 80 3
Charf 82 26
Aida 85 4
Iberia 88 44
Marshan 93 5
Centrum 103 125

Prijs
8 000 MAD
≈ 741 €
Oppervlakte 100.0 m²
Kamers 3
Badkamers 1
Locatie Tanger
Referentie DOM-10498
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-10498
Bekeken 37
Gepubliceerd op 02/05/2026
Vergelijken (0)