domio.ma

Te Huur: Leeg Appartement voor Lange Termijn in Trial Atlas, Dichtbij Belangrijke Wegen

Tanger
4 500 MAD
≈ 417 €
76 MAD/m²
/maand
2 Kamers
59.0
1 Badkamers

Over deze woning

Te huur: leeg appartement Locatie: Trial Atlas, 3e verdieping - Oppervlakte: 59 m² - Dit pand bestaat uit: - 02 slaapkamers - 01 ruime woonkamer - 01 keuken - 01 badkamer De huurprijs van het appartement: 4500 DH Voor meer informatie staan wij tot uw beschikking. Aarzel niet om contact met ons op te nemen: +212663639874 / 0663890041 Website: https://www.cap-property.com/ Instagram: cap21property/

Marktinzicht

27% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 76 MAD/m²/mnd
Gem. stad 104 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
104 117

Wijken in Tanger

Over MAD/m²/mnd woningen
Mesnana 73 8
Achakar 79 6
Boukhalef 80 3
Charf 82 26
Aida 85 4
Iberia 88 44
Marshan 93 5
Centrum 103 125

Kenmerken

Slaapkamers

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Huren
Prijs
4 500 MAD
≈ 417 €
Oppervlakte 59.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Tanger
Referentie DOM-00331
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-00331
Bekeken 61
Gepubliceerd op 14/02/2026
Vergelijken (0)