domio.ma

Luxe appartement te huur - Malabata Hills

Malabata, Tanger
27 000 MAD
≈ 2 500 €
138 MAD/m²
/maand
3 Kamers
195.0
3 Badkamers

Over deze woning

Century 21 Tanger biedt een prachtig luxe appartement van 195 m² te huur aan, met 15 m² terrassen, gelegen op de 4e verdieping van een moderne, beveiligde en goed onderhouden residentie in de prestigieuze wijk Malabata Hills. Het appartement valt op door zijn harmonieuze indeling en hoogwaardige afwerkingen. Het beschikt over een ruime, lichte woonkamer met open keuken, die doorloopt naar een terras dat een mooi uitzicht op de buitenwereld biedt. De slaapgedeelte bestaat uit een master suite met eigen badkamer, inloopkast en terras, een tweede slaapkamer met inloopkast en terras, en een derde slaapkamer met ook een terras. Een tweede badkamer en een toilet zorgen voor extra comfort. De residentie biedt bewoners een zwembad, een fitnessruimte en 24/7 beveiliging, wat dagelijks comfort en rust garandeert. Een ideaal appartement voor wie een verfijnde en ontspannen levensstijl zoekt in een van de meest gewilde wijken van Tanger. Neem nu contact met ons op om deze unieke kans te grijpen!

Marktinzicht

15% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 138 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 120 MAD/m²/mnd
Gem. stad 104 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
120 131

Wijken in Tanger

Over MAD/m²/mnd woningen
Mesnana 73 8
Achakar 79 6
Boukhalef 80 3
Charf 82 26
Aida 85 4
Iberia 88 44
Marshan 93 5
Centrum 103 125

Kenmerken

Zwembad
Fitnessruimte
24/7 beveiliging

Prijs
27 000 MAD
≈ 2 500 €
Oppervlakte 195.0 m²
Kamers 3
Badkamers 3
Locatie Tanger
Referentie DOM-00094
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-00094
Bekeken 97
Gepubliceerd op 14/02/2026
Vergelijken (0)