Huren
+9
Luxe appartement te huur - Malabata Hills
Malabata, Tanger
27 000 MAD
≈ 2 500 €
138 MAD/m²
/maand
3
Kamers
195.0
m²
3
Badkamers
Over deze woning
Century 21 Tanger biedt een prachtig luxe appartement van 195 m² te huur aan, met 15 m² terrassen, gelegen op de 4e verdieping van een moderne, beveiligde en goed onderhouden residentie in de prestigieuze wijk Malabata Hills. Het appartement valt op door zijn harmonieuze indeling en hoogwaardige afwerkingen. Het beschikt over een ruime, lichte woonkamer met open keuken, die doorloopt naar een terras dat een mooi uitzicht op de buitenwereld biedt. De slaapgedeelte bestaat uit een master suite met eigen badkamer, inloopkast en terras, een tweede slaapkamer met inloopkast en terras, en een derde slaapkamer met ook een terras. Een tweede badkamer en een toilet zorgen voor extra comfort. De residentie biedt bewoners een zwembad, een fitnessruimte en 24/7 beveiliging, wat dagelijks comfort en rust garandeert. Een ideaal appartement voor wie een verfijnde en ontspannen levensstijl zoekt in een van de meest gewilde wijken van Tanger. Neem nu contact met ons op om deze unieke kans te grijpen!
Marktinzicht
15% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
138 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
120 MAD/m²/mnd
Gem. stad
104 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
120
131
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 73 | 8 |
| Achakar | 79 | 6 |
| Boukhalef | 80 | 3 |
| Charf | 82 | 26 |
| Aida | 85 | 4 |
| Iberia | 88 | 44 |
| Marshan | 93 | 5 |
| Centrum | 103 | 125 |
Kenmerken
Zwembad
Fitnessruimte
24/7 beveiliging
Prijs
27 000 MAD
≈ 2 500 €
Oppervlakte
195.0 m²
Kamers
3
Badkamers
3
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-00094
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-00094
Bekeken
103
Gepubliceerd op
14/02/2026