domio.ma

Appartement met Terras te Huur in Iberia

Iberia, Tanger
20 000 MAD
≈ 1 852 €
85 MAD/m²
/maand
5 Kamers
235.0
Badkamers

Over deze woning

Dit ruime appartement met een prachtig uitzicht van 75m² terras is gelegen in het centrum van het Iberia-gebied. Het recent gebouw biedt twee liften, een garage en goed onderhoud. Het appartement is zeer zonnig en goed ingedeeld, met een moderne inrichting en airconditioning. Elke kamer heeft direct toegang tot het terras.

Marktinzicht

4% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 85 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 89 MAD/m²/mnd
Gem. stad 105 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
88 106

Wijken in Tanger

Over MAD/m²/mnd woningen
Mesnana 73 8
Achakar 79 6
Boukhalef 80 3
Charf 82 26
Aida 85 4
Iberia 89 45
Marshan 93 5
Centrum 102 126

Prijs
20 000 MAD
≈ 1 852 €
Oppervlakte 235.0 m²
Kamers 5
Badkamers
Locatie Tanger
Referentie DOM-09975
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-09975
Bekeken 84
Gepubliceerd op 06/04/2026
Vergelijken (0)