domio.ma

Prestigieuze Appartement - Place Mozart

Centrum, Tanger
15 000 MAD
≈ 1 389 €
87 MAD/m²
/maand
2 Kamers
172.0
2 Badkamers

Over deze woning

In het hart van Tanger, aan Place Mozart, bieden wij een stijlvol appartement te huur aan. Gelegen op de 8e verdieping van een recent gebouw, biedt dit appartement een oppervlakte van 172 m², inclusief 72 m² terras. Modern en chic, volledig ingericht met smaak, biedt het veel lichtinval. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, een goed uitgeruste keuken, een badkamer, een service-toilet en een mooie Europese woonkamer die uitkomt op het terras, waar de gelukkige huurder kan genieten van de frisse lucht. Bovendien is er een parkeerplaats in de garage beschikbaar.

Marktinzicht

15% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 87 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 103 MAD/m²/mnd
Gem. stad 104 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
103 116

Wijken in Tanger

Over MAD/m²/mnd woningen
Mesnana 73 8
Achakar 79 6
Boukhalef 80 3
Charf 82 26
Aida 85 4
Iberia 88 44
Marshan 93 5
Centrum 103 125

Prijs
15 000 MAD
≈ 1 389 €
Oppervlakte 172.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Locatie Tanger
Referentie DOM-00146
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-00146
Bekeken 101
Gepubliceerd op 14/02/2026
Vergelijken (0)