domio.ma

Appartement huren in Malabata, Tanger

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
168 MAD/m²
/maand

Mooi gemeubileerd appartement te huur in Malabata Hills

Tanger, Malabata

95.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
83 MAD/m²
/maand

Prachtig Leeg Penthouse te Huur in Malabata Hills

Tanger, Malabata

300.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
103 MAD/m²
/maand

Gemeubeld Appartement Te Huur in Nejma

Tanger, Malabata

78.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
8 500 MAD ≈ 787 €
142 MAD/m²
/maand

Moderne studio te huur in Malabata Hills

Tanger, Malabata

60.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
156 MAD/m²
/maand

Luxe Appartement te Huur in Malabata Tanger

Tanger, Malabata

90.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
28 000 MAD ≈ 2 593 €
295 MAD/m²
/maand

Prachtig Appartement te Huur met Zeezicht in Tanger

Tanger, Malabata

95.0 m²
2 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
114 MAD/m²
/maand

Luxueus Appartement te Huur met Zeezicht in Malabata

Tanger, Malabata

140.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
100 MAD/m²
/maand

Modern appartement te huur in Nejma

Tanger, Malabata

140.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
6 500 MAD ≈ 602 €
87 MAD/m²
/maand

Hoogwaardig Appartement te Huur in MARSHAN Tanger

Tanger, Malabata

75.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
104 MAD/m²
/maand

Luxe Appartement met Terras in Chic Tanger

Tanger, Malabata

193.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
71 MAD/m²
/maand

Prachtig appartement met zeezicht in Tanger

Tanger, Malabata

280.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
5 500 MAD ≈ 509 €
50 MAD/m²
/maand

Luxe Appartement in het Hart van Tanger te Huur

Tanger, Malabata

110.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
120 MAD/m²
/maand

Prachtig Appartement Te Huur in Malabata, Tanger

Tanger, Malabata

100.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
9 800 MAD ≈ 907 €
75 MAD/m²
/maand

Prachtig gemeubileerd appartement in Malabata

Tanger, Malabata

130.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
55 MAD/m²
/maand

Luxe Appartement te Huren in Tanger met Terras

Tanger, Malabata

200.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
117 MAD/m²
/maand

Luxe appartement met zwembad in Malabata Tanger

Tanger, Malabata

120.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
115 MAD/m²
/maand

Prachtig gemeubileerd appartement met zeezicht in Tanger

Tanger, Malabata

130.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
119 MAD/m²
/maand

Luxe appartement met groot terras in Boubana

Tanger, Malabata

168.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
83 MAD/m²
/maand

Stijlvol Appartement te Huur in Tanger met Uitzicht

Tanger, Malabata

240.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
73 MAD/m²
/maand

Modern gemeubeld appartement in administratief centrum

Tanger, Malabata

109.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
107 MAD/m²
/maand

Ruim gemeubileerd appartement te huur nabij Villa Harris

Tanger, Malabata

140.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
122 MAD/m²
/maand

Mooi gemeubileerd appartement te huur in Iberia Tanger

Tanger, Malabata

90.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
7 000 MAD ≈ 648 €
70 MAD/m²
/maand

Appartement te huur in het hart van Tanger

Tanger, Malabata

100.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
89 MAD/m²
/maand

Appartement te Huur in het Hart van Tanger

Tanger, Malabata

90.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers

1-24 van 122 woningen

Over Malabata

Seafront new developments

Wijkgids
23 201 MAD/m2 Beloopbaarheid 60 Openbaar vervoer 45 Veiligheid 80

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 0
Achakar 13 474 MAD/m² 4
Charf 13 404 MAD/m² 15
Mesnana 7 460 MAD/m² 8
Malabata 23 201 MAD/m² 122
Marshan 32 889 MAD/m² 5
Boukhalef 20 943 MAD/m² 3
Iberia 17 912 MAD/m² 40
Centrum 17 060 MAD/m² 102

Appartement te huur in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.