Huren
+11
Luxe appartement met uitzicht op zee te huur in Nejma
Malabata, Tanger
13 000 MAD
≈ 1 204 €
118 MAD/m²
/maand
2
Kamers
110.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
Het CAP 21 agentschap biedt u een prachtig appartement te huur aan, perfect ingedeeld en met een ideale leefomgeving. Dit pand beschikt over twee ruime slaapkamers, elk voorzien van praktische opbergruimte. U vindt ook twee lichte salons, ideaal om uw familie of gasten te ontvangen, evenals twee moderne en goed onderhouden badkamers voor uw comfort. De volledig uitgeruste keuken stelt u in staat om te koken in een functionele en aangename omgeving. Het appartement heeft gedeeltelijk uitzicht op de zee, wat een vleugje sereniteit aan uw dagelijks leven toevoegt. Bovendien is het volledig gemeubileerd met kwaliteitsmeubilair, wat zorgt voor een praktische en elegante inrichting. Er is ook een privéparkeerplaats beschikbaar voor uw voertuig. Gelegen in een rustige wijk, dicht bij voorzieningen, is dit appartement een ware droom voor wie op zoek is naar comfort en moderniteit.
Marktinzicht
Op het wijkgemiddelde
Dit pand
118 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
120 MAD/m²/mnd
Gem. stad
104 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
120
131
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 73 | 8 |
| Achakar | 79 | 6 |
| Boukhalef | 80 | 3 |
| Charf | 82 | 26 |
| Aida | 85 | 4 |
| Iberia | 88 | 44 |
| Marshan | 93 | 5 |
| Centrum | 103 | 125 |
Prijs
13 000 MAD
≈ 1 204 €
Oppervlakte
110.0 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-00349
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-00349
Bekeken
100
Gepubliceerd op
14/02/2026