Huren
+12
Luxueus Appartement Te Huur in Malabata, Tanger
Malabata, Tanger
18 000 MAD
≈ 1 667 €
120 MAD/m²
/maand
3
Kamers
150.0
m²
4
Badkamers
Over deze woning
Private estate biedt een prachtig appartement te huur aan in het luxe residentiële complex Panorama, gelegen in het hart van Malabata, dicht bij alle voorzieningen zoals banken, cafés, scholen en het City Center. Dit appartement beschikt over een privé tuin, een gemeenschappelijke fitnessruimte, een parkeerplaats, gemeenschappelijke zwembaden en 24/7 beveiliging.
Marktinzicht
Op het wijkgemiddelde
Dit pand
120 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
120 MAD/m²/mnd
Gem. stad
104 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
120
131
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 73 | 8 |
| Achakar | 79 | 6 |
| Boukhalef | 80 | 3 |
| Charf | 82 | 26 |
| Aida | 85 | 4 |
| Iberia | 88 | 44 |
| Marshan | 93 | 5 |
| Centrum | 103 | 125 |
Kenmerken
Privé tuin
Gemeenschappelijke fitnessruimte
Parkeerplaats
Gemeenschappelijke zwembaden
24/7 beveiliging
Prijs
18 000 MAD
≈ 1 667 €
Oppervlakte
150.0 m²
Kamers
3
Badkamers
4
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-09604
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-09604
Bekeken
67
Gepubliceerd op
06/04/2026