domio.ma

Appartement huren in Tanger met airconditioning

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
76 MAD/m²
/maand

Nieuwe Appartement met Tuin in Residentiële Buurt

Tanger, Centrum

210.0 m²
5 Kamers
Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
76 MAD/m²
/maand

Nieuwe Appartement met Tuin in Residentiële Wijk

Tanger, Centrum

210.0 m²
5 Kamers
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
104 MAD/m²
/maand

Ruim gemeubileerd appartement met uitzicht op zee in Tanger

Tanger, Malabata

144.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
79 MAD/m²
/maand

Nieuwe Appartement Te Huur in Tanger Iberia

Tanger, Iberia

140.0 m²
5 Kamers
Appartement
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
79 MAD/m²
/maand

NIEUW APPARTEMENT TE HUUR IN TANGER IBERIA

Tanger, Iberia

140.0 m²
5 Kamers
Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
73 MAD/m²
/maand

Appartement te Huur in Iberia met Luxe Afwerking

Tanger, Iberia

220.0 m²
6 Kamers
Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
73 MAD/m²
/maand

Appartement te Huur in Iberia met Modern Design

Tanger, Iberia

220.0 m²
6 Kamers
Appartement
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
75 MAD/m²
/maand

Nieuw Appartement te Huur in Tanger met Terras in Iberia

Tanger, Iberia

160.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
75 MAD/m²
/maand

Nieuw Appartement te Huur in Tanger met Terras in Iberia

Tanger, Iberia

160.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
17 000 MAD ≈ 1 574 €
85 MAD/m²
/maand

Appartement met Terras te Huur in Tanger, Iberia

Tanger, Iberia

200.0 m²
7 Kamers
Appartement
Huren
17 000 MAD ≈ 1 574 €
85 MAD/m²
/maand

Appartement met Terras te Huur in Tanger, Iberia

Tanger, Iberia

200.0 m²
7 Kamers
Appartement
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
88 MAD/m²
/maand

Te Huur: Nieuw Appartement met Terras in Tanger, Iberia

Tanger, Iberia

160.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
88 MAD/m²
/maand

Te Huur: Nieuw Appartement met Terras in Tanger, Iberia

Tanger, Iberia

160.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
71 MAD/m²
/maand

Nieuwe Appartement Te Huur met Tuin in Golfwijk

Tanger, Charf

211.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
71 MAD/m²
/maand

Nieuwe Appartement Te Huur met Tuin in Golfwijk

Tanger, Charf

211.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
79 MAD/m²
/maand

Appartement te Huur in Tanger met Terras en Garage

Tanger, Centrum

140.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
18 000 MAD ≈ 1 667 €
65 MAD/m²
/maand

Ruim Appartement Te Huur In Tanger Met Zwembad En Tuin

Tanger, Charf

278.0 m²
5 Kamers
Appartement
Huren
2 200 MAD ≈ 204 €
16 MAD/m²
/maand

Appartement met Zeezicht te Huren in Cap Spartel

Tanger

140.0 m²
5 Kamers
Appartement
Huren
2 200 MAD ≈ 204 €
16 MAD/m²
/maand

Appartement met Zeezicht te Huren in Cap Spartel

Tanger

140.0 m²
5 Kamers
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
100 MAD/m²
/maand

Nieuwe Appartement Te Huur in Tanger met Terras

Tanger

150.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
100 MAD/m²
/maand

Nieuw Appartement Te Huur in Tanger met Terras

Tanger

150.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
8 500 MAD ≈ 787 €
61 MAD/m²
/maand

Appartement te Huur in Administratief District

Tanger, Centrum

140.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
8 500 MAD ≈ 787 €
61 MAD/m²
/maand

APPARTEMENT TE HUUR IN ADMINISTRATIEVE BUURT

Tanger, Centrum

140.0 m²
4 Kamers
Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
67 MAD/m²
/maand

Ruim Appartement te Huur in Administratieve Wijk

Tanger, Centrum

240.0 m²
7 Kamers

49-72 van 170 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 0
Achakar 13 474 MAD/m² 4
Charf 13 404 MAD/m² 15
Mesnana 7 460 MAD/m² 8
Malabata 23 201 MAD/m² 122
Marshan 32 889 MAD/m² 5
Boukhalef 20 943 MAD/m² 3
Iberia 17 912 MAD/m² 40
Centrum 17 060 MAD/m² 102

Appartement te huur in Tanger

Appartementen kopen in Tanger: een gedetailleerde marktverkenning De vastgoedmarkt van Tanger biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een appartement. Van moderne hoogbouwcomplexen in het stadscentrum tot charmante traditionele panden in de oude medina, de stad heeft voor elk wat wils. Prijzen voor appartementen variëren sterk afhankelijk van de locatie en het type gebouw, met tarieven die beginnen rond de 10.000 MAD/m² in meer betaalbare gebieden en kunnen oplopen tot 20.000 MAD/m² in de meer gewilde wijken.

Waarom een appartement kopen in Tanger?

Populaire buurten voor kopers Een van de meest gewilde buurten in Tanger is de wijk Malabata. Deze regio heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een modern en levendig gebied, met meerdere nieuwbouwprojecten die luxe appartementen aanbieden tegen prijzen van 15.000 tot 22.000 MAD/m². De nabijheid van de zee en het uitzicht over de baai van Tanger maken dit een aantrekkelijke locatie voor zowel lokale als internationale kopers. Voor diegenen die overwegen om te investeren, biedt de wijk ook aantrekkelijke huurinkomsten met een gemiddeld rendement van 5%.