Domio.ma
Geen afbeeldingen beschikbaar
Te Huur Kantoorruimte Temara Ouled Metaa REF 3880
Temara
140 000 MAD
≈ 12 963 €
93 MAD/m²
/maand
—
Kamers
1500.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
AYKANA vastgoedkantoren bieden een multifunctioneel gebouw te huur aan in Temara Ouled Metaa. Geschikt voor diverse activiteiten zoals kantoren, een fabriek, sportschool of callcenter. Het gebouw strekt zich uit over vier niveaus. Neem contact op met AYKANA voor meer informatie.
Marktinzicht
12% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
93 MAD/m²/mnd
Gem. stad
83 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
83
83
Prijs
140 000 MAD
≈ 12 963 €
Oppervlakte
1500.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie
Temara
Referentie
DOM-05232
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-05232
Bekeken
49
Gepubliceerd op
21/02/2026