domio.ma

Ingerichte Appartement te Koop in Agadir

Agadir
690 000 MAD
≈ 63 889 €
10 781 MAD/m²
1 Kamers
64.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit gerenoveerde appartement in Agadir biedt comfort en moderne voorzieningen, perfect voor een ontspannen levensstijl. Geniet van de centrale locatie en de nabijheid van alle voorzieningen.

Marktinzicht

24% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 10,781 MAD/m²
Gem. stad 14,267 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
13,438 14,267

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
690 000 MAD
≈ 63 889 €
Oppervlakte 64.0 m²
Kamers 1
Badkamers 2
Locatie Agadir
Referentie DOM-10361
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
3 492 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
58 118 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
748 118 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-10361
Bekeken 47
Gepubliceerd op 18/04/2026
Vergelijken (0)