Kopen
+6
Centraal gelegen Appartement met Balkon
Agadir
690 000 MAD
≈ 63 889 €
6 900 MAD/m²
2
Kamers
100.0
m²
—
Badkamers
2
Verdieping
Over deze woning
Dit appartement bevindt zich in het hart van de stad, ideaal voor wie de levendige sfeer van Agadir wil ervaren. Geniet van een prachtig uitzicht en modern comfort met een balkon dat perfect is voor ontspannen momenten. Een uitstekende investering in een gewilde buurt.
Marktinzicht
52% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
6,900 MAD/m²
Gem. stad
14,267 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
13,438
14,267
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
690 000 MAD
≈ 63 889 €
Oppervlakte
100.0 m²
Kamers
2
Badkamers
Verdieping
2
Locatie
Agadir
Referentie
DOM-08954
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
58 118
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
748 118
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.
Woningdetails
Referentie
DOM-08954
Bekeken
72
Gepubliceerd op
28/02/2026