domio.ma

UITZONDERLIJKE INVESTERING APPARTEMENT TE KOOP IN FEZ

Fes
1 950 000 MAD
≈ 180 556 €
15 726 MAD/m²
4 Kamers
124.0
Badkamers

Over deze woning

Nrea Invest biedt u dit appartement te koop aan in Fez, gelegen in een recent gebouw met een uitstekende beheerder. Het appartement is omgeven door een goede buurt en dichtbij alle voorzieningen, scholen, het administratieve district, openbaar vervoer en winkels. Dit pand is een geweldige kans voor investeerders met directe huurinkomsten vanaf de aankoop. Het appartement ligt op een hogere verdieping, is zeer goed verlicht en heeft een groot balkon om van de buitenlucht te genieten. VERKOOPPRIJS: 1.950.000 Dirhams (Zonder meubels).

Marktinzicht

148% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 15,726 MAD/m²
Gem. stad 6,340 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
6,198 6,340

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 950 000 MAD
≈ 180 556 €
Oppervlakte 124.0 m²
Kamers 4
Badkamers
Locatie Fes
Referentie DOM-10679
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
9 869 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
154 100 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
2 104 100 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-10679
Bekeken 13
Gepubliceerd op 16/05/2026

1 950 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)