Kopen
+17
Appartement te koop in het centrum van Fès
Fes
1 200 000 MAD
≈ 111 111 €
6 704 MAD/m²
4
Kamers
179.0
m²
3
Badkamers
Over deze woning
Te koop, appartement in het centrum van Fès, tussen hotel MARIOTE en de Av Allal ben Abdellah. Dit mooie appartement beschikt over een ruime keuken met balkon, twee gezellige salons en een hoofdslaapkamer met jacuzzi. Het bevindt zich op de vierde verdieping met lift en heeft twee tegenovergestelde gevels voor extra lichtinval.
Marktinzicht
6% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
6,704 MAD/m²
Gem. stad
6,340 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
6,198
6,340
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
1 200 000 MAD
≈ 111 111 €
Oppervlakte
179.0 m²
Kamers
4
Badkamers
3
Locatie
Fes
Referentie
DOM-02462
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
97 475
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 297 475
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.
Woningdetails
Referentie
DOM-02462
Bekeken
62
Gepubliceerd op
16/02/2026