Kopen
+12
Te koop, gemeubileerd appartement in Fes
Fes
3 500 MAD
≈ 324 €
58 MAD/m²
2
Kamers
60.0
m²
1
Badkamers
Over deze woning
Te koop, gemeubileerd appartement op de eerste verdieping in Fes Marja, gelegen in een beveiligde residentie met toegangspoorten. Voor meer informatie, neem contact met ons op via telefoon: 06 75 04 09 75.
Marktinzicht
99% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
58 MAD/m²
Gem. stad
6,340 MAD/m²
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
6,198
6,340
Juridische & veiligheidsgids
Gangbaar eigendomstype
Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.
Checklist voor kopers
-
1Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
-
2Controleer op hypotheken en beslagen
-
3Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
-
4Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
-
5Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Prijs
3 500 MAD
≈ 324 €
Oppervlakte
60.0 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Locatie
Fes
Referentie
DOM-02541
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Kostenraming
Notarishonorarium
3 443
MAD
Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW
Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
6 943
MAD
Vastgoedprijs + geschatte notariskosten
Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.
Woningdetails
Referentie
DOM-02541
Bekeken
65
Gepubliceerd op
16/02/2026