domio.ma

Duplex Appartement met Terras en Zwembad - Fès

Fes
6 000 000 MAD
≈ 555 556 €
9 724 MAD/m²
Kamers
617.0
Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie.

Marktinzicht

53% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 9,724 MAD/m²
Gem. stad 6,340 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
6,198 6,340

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
6 000 000 MAD
≈ 555 556 €
Oppervlakte 617.0 m²
Kamers
Badkamers
Verdieping 1
Locatie Fes
Referentie DOM-08863
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
30 367 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
459 875 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
6 459 875 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-08863
Bekeken 76
Gepubliceerd op 21/02/2026

6 000 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)